”EG” Apartament (Wrocław)

Przestrzeń charakteryzująca się nowoczesnością, a zarazem klasyką. Umiejętne połączenie szkła z matowym lakierem ecru i płytą Dąb Londyn, sprawiają wrażenie nienagannej elegancji. Przewijające się  mosiężne okucia i dodatki w złotym kolorze, nadają wnętrzu estetyki. Odpowiednie zamaskowanie grzejnika wkomponowanego w zabudowę z półkami, regałami i witrynami, dzięki zastosowaniu ażurowej maskownicy. Połączenie koloru butelkowej zieleni z koralem, sprawiają, iż wnętrze staje się przytulne. Ażurowe fronty w kolorze beżu, podwieszana szafka, również wykonana z beżowej lakierowanej płyty, granitowy blat oraz jednolita podłoga na całej powierzchni łazienki, optycznie powiększają pomieszczenie. Tajemniczość sypialni, majestatyczność łazienki, marmur przeplatający się we wnętrzach, dają poczucie harmonii i mistycznego spokoju.

”PC” Prywatna Willa (Dobrzykowice)

Połączenie spokojnego koloru niebieskiego z bielą, klasyczne relingowe uchwyty w chromie oraz zastosowanie blatu Dąb Endgrain Classic, nadają pomieszczeniu świeżości, ocierając się delikatnie o prowansalski styl. Wnętrza te upodobały sobie odcienie koloru niebieskiego, którego mocny odcień znakomicie wpasował się w łazienkę wraz z stojącą szafką umywalkową oraz blatem wykonanym z materiału grupy solid surface firmy Corian. Gabinet tworzy zabudowa, w całości wykonana z płyty Egger w kolorze szarym. Stolik kawowy z blatem żywicznym na trzech nogach, nawiązujących  do stylu loftowego, idealnie wpasował się do szarości, kreując razem funkcjonalne wnętrze. Salon tworzy w całości zabudowana ściana, z miejscem wydzielonym na TV, szklanymi witrynami i szafkami na podnośnikach Anentos firmy Blum. Funkcjonalność, balastowanie na granicy styli, użycie koloru niebieskiego, to wszystko razem sprawiło, że wnętrza mają swoją głębie i swój indywidualny charakter.

”AZ” Apartament ( Wrocław)

W tym projekcie użyto materiału, który coraz częściej zyskuje sympatie, wśród klientów. Charakteryzuje się surowym stylem i świetnie wpasowuje się w loftowe wnętrza, i nie tylko. Fronty w kuchni oraz elementy zabudowy zostały wykonane ze sklejki, z liścia brzozy.  Surowa sklejka została połączona z białymi lakierami , ocieplając tym wnętrze kuchni. Blat wykonany z konglomeratu kwarcowego, który charakteryzuje się wysoką trwałością i odpornością na zadrapania, staje się  funkcjonalnym miejscem w kuchni. Cała inwestycja została utrzymana w indywidualnym stylu, z wykorzystaniem sklejki i lakierów.  Dzięki temu wnętrza są oryginalne i stonowane.